Relaxační pobyt s Nirvána jógou u moře na ostrově Hvar – Jelsa 15.9. – 24.9.2023

OBSAZENO !

Využijte babího léta k pobytu u moře. Výhodou jsou poloprázdné pláže, teplé moře a poklidná atmosféra s nádhernými západy slunce. Lekce jógy a relaxace přímo u moře Vám dodají nezapomenutelné zážitky a odpočinek.

Kde: Chorvatsko, ostrov Hvar, All Inclusive hotel Hvar*** vzdálený asi 500m jižně od centra Jelsy

Ostrov Hvar je ostrovem slunce s vůní levandule. Je to ostrov s bohatou historií jónských Řeků, Římanů a Benátčanů Je ostrovem rybolovu, vinné révy, fíků, levandule a rozmarýnu. Nutno podotknout, že nezapomenutelným zážitkem je přeprava trajektem po moři ze Splitu na ostrov Hvar.

Jelsa je přístav na severním pobřeží ostrova Hvar. Místní se kromě turismu věnují rybolovu, vinařství, sběru a výrobě produktů z oliv, medu a levandule. Celé pobřeží je lemováno borovými háji. Nejlepší koupání najdete jižně od Jelsy v blízkosti hotelu Hvar, kde se nacházejí i menší písečné zátoky. Je možné využít pobřeží lemující moře k dlouhým večerním procházkám až do letoviska Vrboska, nebo si zapůjčit kolo v půjčovně. Lze si vybrat i z několika výletů přes CK Victoria: Bol – Zlatni Rat, Split, Stari Grad, řecká věž Tov, opuštěná vesnice Humac a jeskyně Grapčeva Špilja, cykloturistika po ostrově.

Pobyt pořádáme ve spolupráci CK Victoria.

Termín pobytu: 15.9. – 24.9.2023 na 7 nocí/10 dní (odjezd do Chorvatska pátek 15.9., jede se přes noc, odjezd domů sobota 23.9., jede se také přes noc). Doprava zajištěna z Kroměříže – svoz autobusem na centrální parkoviště CK Victoria do Brna i zpět.

Cena za pobyt: 12 340Kč/osobu/lůžko zahrnuje: ubytování ve 2 lůžkovém pokoji, balkon, klima, WC/sprcha, fén, sat-TV, orientace mořská strana, možnost 1 přistýlky, na přistýlce cena za osobu 11 340Kč, taxa za pobyt, ložní prádlo, výměna ručníků, úklid a strava formou All Inclusive, možno využít venkovní, vnitřní bazén a fitness, služby delegáta, wi-fi v okolí recepce, pojištění CK proti úpadku.

Stravování All Inclusive:

  • snídaně formou bufetu
  • obědy formou bufetu
  • večeře formou bufetu
  • v době snídaní, obědů a večeří neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (pivo, víno)
  • odpolední snack + káva
  • nápoje v baru u bazénu 10–23 hod.
  • 1× týdně je pro všechny klienty organizována typická dalmátská večeře

Cena za dopravu: autobusová doprava zdarma z Brna – Jelsa, Jelsa – Brno (trajekt v obou směrech). Za svoz z Kroměříže do Brna a zpět příplatek 340Kč.

Cena za lekce jógy: 8 lekcí/1 200 Kč. V případě, že účastník nebude mít zájem o lekce jógy, částku hradit nemusí.

Platba a rezervace: záloha za pobyt 6 000 Kč do 17.3.2023, doplatek 6 340Kč (osoba na přistýlce 5 340Kč), za svoz 340Kč, za lekce jógy 1200Kč do 30.6.2023, a to vše na účet: 2701646444/2010, var. symbol: 150923.
Přihláška: odeslat na email nirvanajoga@seznam.cz | uvést: jméno+příjmení, Chorvatsko-Hvar rezervace.

Informace o cvičení jógy: jednotlivé lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Můžete očekávat ranní pozdrav slunci, power yogu, jemnou jógu, jin jógu, relaxační jógu, dechová cvičení (pranayma) a jóga nidru (jógový spánek). Ranní lekce budou probíhat před snídaní a večer si vždy upřesníme. Máte se na co těšit:).

Lektorky jógy: Vlaďka Šrámková a Martina Vrbská

Cena nezahrnuje: cestovní připojištění.

Nezapomeňte si vlastní podložky na jógu.

V případě nejasností: tel: 732 545 279 (p. Šrámková), e-mail: nirvanajoga@seznam.cz

Sdílej článek