Relaxační pobyt s Nirvána jógou u moře na ostrově Kréta hotel Mari Beach 21.9. – 28.9.2024

Prodlužte si babí léto pobytem u moře na ostrově Kréta. Výhodou jsou poloprázdné pláže, teplé moře a poklidná atmosféra s nádhernými západy slunce. Lekce jógy a relaxace přímo u moře Vám dodají nezapomenutelné zážitky a odpočinek. Hotel Mari Beach se nachází přímo u pláže a je vybaven i venkovním bazénem.

Kde: Řecko, ostrov Kréta, Hotel Mari Beach vzdálený asi 500m od Kavrosu

Ostrov Kréta patří mezi nejkrásnější řecké ostrovy s tisíciletou historií a mytologickou duší. Je to ostrov plný úchvatných přírodních krás, nádherných pláží, také ostrov slunce se stabilním teplým středomořským klimatem. Patří k tomu vynikající řecká kuchyně, výborný olivový olej, med a sýr.

Kavros původně malá pobřežní vesnička, leží 96 km od letiště v Heraklionu. Nachází se u překrásné písečné pláže, táhnoucí se od letoviska Georgioupoli směrem k centru oblasti – Rethymnu, vzdáleném 18 km od Kavrosu. Letovisko působí klidným dojmem, s množstvím zeleně v okolí. V jeho uličkách naleznete obchody a taverny, kde můžete ochutnat místní speciality.

Pobyt pořádáme ve spolupráci CK Victoria.

Termín pobytu: 21.9. – 28.9.2023 na 7 nocí letecky z Brna – Tuřany. Možnost parkování auta na letišti za poplatek 1000 Kč, nebo dle zájmu možnost domluvit s CK Victoria svoz na letiště tam i zpět, dopravou z Kroměříže, cena za svoz dle počtu přihlášených osob.

Cena za pobyt: 13 990 Kč/osobu/lůžko zahrnuje: letenku, ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s možností přistýlky, balkon, terasa, klima, WC/sprcha, mini lednice, sat-TV, ubytování v hotelu se snídaní, ložní prádlo ručníky, úklid, leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, palivových, emisních poplatků a kurzovní doložky, transfer do hotelu a zpět, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 3 €/pokoj/noc (platba v místě pobytu), za příplatek 1000Kč/os si můžete dokoupit polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci, nápoje k večeři za poplatek). Nezapomeňte na cestovní připojištění ! Je možné podniknou i výlet, delagát/ka určitě poradí. Tipy na výlety: Soutěska Samaria, Elafonissi, Santorini, Gramvousa, Palác Knossos…

Cena za lekce jógy: 8 lekcí /1 300 Kč.

Platba a rezervace: platba vám bude upřesněna osobně na váš email
Přihláška: odeslat na email nirvanajoga@seznam.cz | uvést: jméno+příjmení, Kréta rezervace.

Informace o cvičení jógy: jednotlivé lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Můžete očekávat ranní pozdrav slunci, power yogu, jemnou jógu, jin jógu, relaxační jógu, dechová cvičení (pranayma) a jóga nidru (jógový spánek). Ranní lekce budou probíhat před snídaní a večer si vždy upřesníme. Máte se na co těšit:).

Lektorka jógy: Vlaďka Šrámková

Nezapomeňte si vlastní podložky na jógu.

V případě nejasností: tel: 732 545 279 (p. Šrámková), e-mail: nirvanajoga@seznam.cz

Sdílej článek